Hakkımızda

BENEV MARKASI VE FELSEFESİ

 

Bilimsel dermozkometik markamız BENEV Türkiye’de hastaneler, doktor klinikleri ve saç ekim merkezlerinde bulunmaktadır. Benzerlerinden farklı olan en önemli karakteristik özellikleri, etken maddelerin en saf ve en yüksek konsantrasyonda kullanılması ve tüm BENEV ürünlerinin FDA (Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi) onaylı üretim tesislerinde, GMP (Good Manufacture Practice) teknolojisi ile üretilmesidir. Bu sayede tüm ürünlerde kalite ve güvenirlik garanti edilir.

BENEV markası, belirtilen kategori ürünleri sağlayabilen tek dermokozmetik markadır.

 

A) Ev kullanım ürünleri (Cosmeceuticals)
B) Profesyonel Boy (Klinik Boy)
C) Kimyasal Peeling
D) Growth Factor (Büyüme Faktörü / Kök Hücre)

En önemli BENEV felsefesi; Cildin doğal ritmini bozmadan cilt probleminin azalmasına yardımcı olmaktır. Tüm üretilen ürünler bu felsefe ışığı altında üretilmektedir. Sadece cilt sağlığını korumak için gerekli olan ürünler ve uygulamalar sağlamaktadır.

Bilimin ışığı altında, ciddi etken maddeler ile öne çıkan bilimsel dermokozmetik markası BENEV, Titanium Dioxide, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Yağda Çözünen C Vitamini (Tetrahexyldecyl Ascorbate), Retinol (Vitamin A), Sülfür, Hyaluronik Asit, Squalane ve Growth Factor (Büyüme Faktörü) gibi etken maddeleri ve daha fazlasını en saf şekli ve farmasötik seviyede sunmaktadır.

En önemli konu cildin sağlıklı ve dengeli olarak fonksiyonel olmasını sağlamaktır.

BENEV , Dünya’da dermatoloji alanında, değişime ayak uyduran değil, değişimi sağlayan markadır...