BenevBenev Felsefesi

BENEV, Amerika'da sadece Doktor ve Plastik Cerrahların kliniklerinde bulunan Bilimsel bir Dermokozmetik markasıdır. En önemli BENEV felsefesi, "cildin doğal ritmini bozmadan, cilt probleminin azalmasına yardımcı olmaktır". Üst düzey üretim teknolojisi (GMP Teknolojisi) ve kalite anlayışı, üretilen ürünlerin sonuç odaklı olması ve etken maddelerde en kaliteli esterleri kullanılması, bilim adamları, Dermatoloji alanında yararlı olabilecek çözümler ve protokoller üretmesi ile üst düzey kalite ve sonuç odaklı ürünleri Profesyonel olarka tüketiciye sunmaktır.

BENEV markası, aynı ürün üzerinde oynayarak, bir sonraki sezonda yeni bir ürün üretmiş gibi sunmak yerine, yeni ürün üretildiğinde, çita yükseltilerek kategori değiştirir. Growth Factor kategorisi gibi... Bundan dolayıdır ki, BENEV felsefelerinden tüketiciyi direkt olarak ilgilendirecek bir diğer anlayışı ise , "tüketicinin ihtiyacı olan her Şeyi verir, ihtiyacı olmayan hiçbir şey vermez".

Bilimsel Dermokozmetik markası BENEV, Hyaluronic Acid, Titanium Dioxide, Yağda Çözülen C Vitamini (Tetrahexyldecyl Ascorbate), Büyüme Faktörleri, Skin Stamp, Squalane gibi insan sağlığına yararlı etken maddeleri ve ürünleri Dünya'da ilk üreten ve bu konuda bilimsel olarak öne çıkmış bir markadır. BENEV markası takip edilmektedir. BENEV felsefe olarak her zaman bilimin ışığı altında, sadece ürün satışı değil, eğitim, kalite, doğru bilgi ve yaşam tarzı vermektedir...

BENEV Orjinaldir... BENEV Kalite ve Güvendir... BENEV Yaşam Tarzıdır...